İnsan Kaynakları

Öğrenme ve gelişim olanakları hazırlarız
Sürekli öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme yaklaşımımızla, çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirecek gelişim olanakları hazırlayarak kuruluşumuzun mevcut ve gelecekteki yetkinlik gereksinimlerinin karşılanmasını sağlarız.

Her bir çalışanımızı yetenek olarak görürüz
Her bir çalışanımızı işinin lideri birer yetenek olarak görür, bireysel gelişim olanakları hazırlayarak potansiyellerini ortaya çıkaracakları ve geliştirecekleri katılımcı bir iş ortamı oluştururuz.

Çalışanlarımızı en iyi performanslarını göstermeleri için destekleriz
Kuruluş hedeflerimizle bireysel hedeflerin uyumlu olmasını sağlar, performansı adil ve objektif olarak değerlendirir, daha yüksek performans göstermeleri için çalışanlarımızı destekleriz.

Katılımı ve iletişimi destekler, çalışanlarımızın katkılarını hep birlikte kutlarız
Çalışanlarımızın bireysel ve ekip bazında iyileştirme çalışmalarına katılımlarını ve her türlü yenilikçi ,yaratıcı girişimlerini destekleriz. Ayrıca çalışanlarımız ile kuruluşumuz arasında güçlü bir diyalog kurmak üzere kurum içi iletişim faaliyetlerini düzenler, katkılarını onurlandırarak hep birlikte kutlarız.

Ailelerimizden güç alırız
Kuruluş hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımız kadar ailelerimizi de organizasyonun ayrılmaz bir parçası olarak görürüz.

Aşağıdaki formu kullanarak tarafımıza CV 'nizi ulaştırabilirsiniz.

CV 'nizi pdf, rtf, doc, docx, txt, jpg, png dosya tiplerini kullanarak gönderiniz.

IK Formu


İletişim Bilgileri

  • Çavuşoğlu Mah. Şehit Şenol Yazıcı Sk. No:16/A Kartal/ISTANBUL
  • +90(216) 353 4702
  • [email protected]
  • Pazartesi - Cuma 08:30 - 18:00
    Cumartesi 08:30 - 17:00