Hakkımızda


2008 yılında çalışmalarına başlayan OLUŞUM PASLANMAZ MAKİNE SAN.VE TİC.A.Ş. yapmış olduğu çalışmaların tamamında özel makina ve aksamları ile paslanmaz ürünler konusunda hizmet vermektedir. Firmamız kuruluşunun öncesinde ve sonrasında uzun yıllardır sektörde elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübeler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına göre teknolojiyi de yakından takip ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Vizyon ve misyonumuz adımızdan da anlaşılacağı gibi tek bir "OLUŞUM" içinde, hammaddemiz paslanmazı sektördeki ihtiyaçlar dahilinde işlemek ve insan sağlığının dokunduğu her yerde ve doğaya saygılı olarak kullanımını sağlamak ve sonraki nesillere bilgi ve birikimlerimizi bu yolla aktarmaktır.

 

OLUŞUM PASLANMAZ MAKİNE SAN.VE TİC.A.Ş. İLAÇ , Gıda , kimya ve Mimari Projeler alanlarında özellikle , uluslararası ilaç firmalarına, kaliteli üretim ekipmanlarının tasarımını, imalatını ve kurulumunu yapan bir firmadır. Uzman kadromuz ile özellikle granül öğütme ve eleme makinaları ve aparatları, yüksek kalitede proses tankları, karıştırıcı sistemler, konteynırlar, imalat kazanları, şurup ve pomat bekletme kazanları, alüminyum paletler, paslanmaz variller ve özel makinalar üretiyoruz. Makina yapımından montajına kadar verimli ve yüksek teknolojili hizmet sunuyoruz. Uluslararası denetim firmalarıyla çalışıyor, müşterilerimizin isteğine bağlı olarak her türlü test ve denetimi bu firmaların gözetimi altında gerçekleştiriyoruz.

İddialı olduğumuz ve kuvvetli referanslarımızın da sayesinde üretmeye devam ettiğimiz bu makinalarımızın daha fazla kullanıcıya ulaşabilmesi ve mevcut sistemlerde gerekli servis sağlayıcılarımızla sektörel olarak elimizden geleni yapmaya sonuna kadar hazır bulunmaktayız....