img

OLS - 002

Makinalarımız özellikle ilaç sektöründe kullanılan, tablet ve granül şeklindeki ilaçların öğütülmesini ve toz haline gelmesini sağlayan yataklı rulmanlı vakumlu öğütme cihazlarıdır. Öne çıkan makinalarımızdan OLS-001-EN ve OLS-002-EN bulunmaktadır.

Üretmiş olduğumuz bu makinaların günümüzde fabrikalarda kullanılan mevcut makinalardan farklı öne çıkan özellikleri bulunmaktadır, aşağıda belli başlı özellikleriyle makinalarımızın avantajlarını bulabilirsiniz.
*Mevcut sistemlerde ilaçlar manuel bir şekilde elle hazneye doldurulmaktadır. Bu durum hem zaman kaybına hem de işlemler elle yapıldığı için öğütme işlemi personele bağımlı şekilde sürdürülmekte olup doldurulacak miktarında sürekli olarak personel tarafından kontrol edilmesi zorunluluğu vardır…
Bizim makinalarımızda ise ilaçların dolum haznelerinde sensörler bulunmakta olup bu sensörler sayesinde otomatik olarak vakumlanmasının sağlanması ile manuel olarak yapılan dolum işlemi burada otomatik olarak yapılabilmektedir. Aynı zamanda bu sensörler, haznedeki ürün miktarı belirli bir seviyenin altına düştüğünde vakum sitemine hareket vermekte ve bu sayede yeniden ürün dolumu gerçekleşmektedir.

Detaylı Fotoğraflar İçin Tıklayınız